Грунтообробний каток MaxiRoll DAL-BO
Частное лицо Валентин
77 777 € /

Грунтообробний каток MaxiRoll DAL-BO

м.Київ. вул.Семена Скляренка,1, Украинка, Киевская область, Украина Дата публикации: 10/09/2019

MaxiRoll-модульна оригінальна машина, яка призначена для поверхневого обробітку ґрунту перед сівбою чи після оранки, ранньовесняного закриття вологи тощо. Машина складається з ґрунтообробного котка та ряду інших робочих органів. Гідросистема розподілу ваги DUOFLEX входить в базову комплектацію котка. Дана система дає змогу рівномірно розподілити вагу машини на кожну секцію за рахунок дії двох потужних гідроциліндрів. Наявність газового енерго-акумулятора в системі DUOFLEX дає змогу огинати поверхню поля кожній секції залежно від дії на реакцій поверхні поля. Кільця Cross-Combi - це відносно свіжа розробка в галузі ґрунтообробної механіки. Завдяки великій питомій вазі кільця Cross-Combi добре працюють на передпосівному котнуванні, можуть ефективно використовуватись на лугах та пасовищах. Основний ефект від дії кілець Cross-Combi - це величезна кількість отворів на кожен погонний метр обробленого грунту. Агрономами відмічено, що агресивна дія кілець Cross-Combi добре допомагає боротись з стебловим (кукурудзяним) метеликом-головним шкідником зерна вої кукурудзи. До всіх відмічених переваг кілець Cross-Combi варто добавити наявність ефекту самоочищення, що дозволяє використовувати котки на вологих ґрунтах. Гідрофікований полосовий шлейф crackerboard являється оптимальним доповненням котка для весняних польових робіт.
Шлейф складається з набору полос на ресорній підвісці, що створює великий вібраційний ефект для подрібнення грудок. Агресивність дії полос регулюється кутом атаки, глибина ходу шлейфа регулюється гідравлічно без впливу на заданий кут атаки. Для забезпечення плавності ходу шлейфа та дотримання глиби обробітку він має власну паралелограмну підвіску. На полях, чистих від бурянів, коток MaxiRoll з полосовим шлейфом crackerboard виконує повноцінний
передпосівний обробіток. Ножовий подрібнювач Kniferoller призначений для подовження терміну використання котка протягом року. Ножовий подрібнювач монтусться на коток замість полосового шлейфа та призначений для виконання післяживник обробітків стерні або подрібнення та заробки сидератів тощо.
В базову комплектацію машин входять комплекти транспортних замків, дорожнє освітлення та габарити. Рама машинивиготовляється з надміцної сталі, розмір балки рами 15x10 см, вісь котка - вал, діаметром 6 см. Пятисекційні моделі в базовому виконанні мають спарені опорні колеса для кращої, ходової стійносткості в полі та гідрофіковані гальма для впевненого руху по дорогах загального призначення. Опційно агрегат монживо доукомплектувати штригельною бороною,обладнанням для підсіву трав чи сидиратів, розпушувачів сліду від коліс трактора.

https://grassfield-zhytomyr.com.ua

067 499 77 51
Валентин Леонідович


Год выпуска: 2019
Пробег: 0
Голос
Результат 0 голосов
Валентин
0 голосов

  Связаться с автором

  Введите слова выше:

  Объявления пользователя Валентин

  10/09/2019

  Змішувач маточного розчину Polywest Handler IV заправочная станцыя

  Змішувач маточного розчину Polywest Handler IV зап...

  Сельхозтехника7 777 $ /208 499 грн

  10/09/2019

  Грунтообробний комплекс Rollomaximum DAL-BO

  Грунтообробний комплекс Rollomaximum DAL-BO

  Сельхозтехника77 777 € /

  10/09/2019

  Грейдер причіпний польовий гідравлічний Perrein

  Грейдер причіпний польовий гідравлічний Perrein

  Сельхозтехника17 000 € /

  Комментарии

   Оставьте свой комментарий (спам и оскорбительные сообщения будут удалены)

   2019
   Контакты Платные послуги К магазинам Создай магазин Cookies Политика конфиденциальности Договор-оферта Приложение для смартфона